
Op de hoogte blijven
Laat uw e-mailadres achter en ontvang ons laatste nieuws direct in uw mail
Just Add Wine
from Nature with Love
Pure individual wines and winemakers standing up for individuality - call them pure-oldskool-distinctive-soulful and funky wines. Call it natural-Call it artisanal-Call it Organic.
most wanted wines
If you would like an allocation of our most wanted wines, which we hope we will have more of next year, please email us and let us know. We will ensure you get something.
REFERENTIES
-
Just Add WineIne Goossens & Ries van der VlugtFeiko Clockstraat 139
-
9665 BH Oude Pekela
-
M +31(0)620198832 RiesM +31(0)651416898 Ine
Via Vinologix in nauwe samenwerking met DPD
BEAUJOLAIS | LAPINS DES VIGNES | BEYSANG & HURTUBISE
Datum: 29-05-2018
BOUJU MEYER DREYERHet domein staat nog in de kinderschoenen maar Raphaël Beysang heeft al zoveel kennis en ervaring opgedaan dat zijn vertrek uit de Elzas naar het zuiden van de Beaujolais niet onopgemerkt is gebleven. Overal waar hij gewerkt heeft staat hij bekend als een gepassioneerde en gedreven wijnmaker. Niet voor niets zijn Patrick Bouju, Patrick Meyer en Jean-Marc Dreyer super enthousiast. "Raphaël is een man naar ons hart. Niets is hem teveel. Hij is eerlijk, bescheiden en net zo briljant als zijn eerste cuvée Le Nouveau Litre." BRUILOFTNatuurlijk is het allemaal niet vanzelf gegaan. Een meester kan deuren voor je openen maar je moet wel zelf naar binnengaan. Zijn grootvader was wijnboer. Zijn oom ook. Als kind hielp hij tijdens zijn vakantie al in de wijngaarden van Meyer in Nothalten, waar hij veel heeft geleerd. Meer dan 10 jaar werkte hij voor anderen en het voelt goed om nu, met je eigen land zelf wijn te maken. Het gebeurde een beetje toevallig tijdens een bruiloft toen iemand hem een stuk land aanbood. Met 1.39 ha begon het allemaal en wanneer een kennis besluit om te stoppen heeft hij iets meer. Nu 4 ha en volgend jaar 5 ha. Om het vele werk dat eraan komt kan hij alleen maar glimlachen. Het is nooit hetzelfde. Er is altijd een vraag. En altijd moet het beter. Klagen doet hij niet. De Elzas is wit gekleurd en nu is het rood maar hij droomt al van een beetje chardonnay. Het stukje land is er al. Ideeën genoeg. CHANEL & CAPUCINE 21De Beaujolais kun je niet vergelijken met de Elzas maar Raphaël vindt het wel heel mooi. Zijn percelen liggen ongeveer 15 kilometer uit elkaar tussen Saint-Germain Nuelles en Theizé. Jarenlang heeft hij tractoren gebruikt maar nu heeft hij gekozen voor een vreemdzame bewerking à cheval met Chanel en Capucine 21 die tussen de wijnstokken balanceren. Zijn gamay's zijn puur natuur en zonder toegevoegde zwavel. Deze wijnen creëren een nieuwe energie, meer emotie en zijn meer ontspannen en verteerbaar. Ze ontroeren. Zuivere wijn wordt gemaakt in de wijngaard maar het hangt er immers vanaf wat er met het prachtige terroir wordt gedaan. VERBLUFT Raphaël is verbluft, bijna beschaamd, maar trots dat zijn eerste jaargang zoveel interesse heeft gewekt. Wij denken niet dat het door de grote fles van zijn eerste Cuvée Le Nouveau Litre komt maar gewoon door de fantastische kwaliteit van deze rode rose gekleurde gigantisch lekkere wijn. Keep your eyes open and your mouth not shut! You'll be surprised about these wines. nieuwe jaarganG in 2024
|